Darmowy zwrot zamówień

Zwrot produktów


Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia  - na przykład poprzez pismo wysłane pocztą elektroniczną lub pocztą. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Dzięki usłudze "InPost Szybkie Zwroty" szybko i łatwo wymienisz bądź zwrócisz produkt który Ci nie odpowiada. Wystarczy że wejdziesz na stronę szybkiezwroty.pl i wypełnisz stosowny formularz: Wybierz z listy nasz sklep - WaterJoy.pl, podaj nr zamówienia i swoje dane a po zatwierdzeniu przez nas, otrzymasz kod który należy umieścić na przesyłce.

Zwroty w naszym sklepie są darmowe (przy korzystaniu z usługi InPost Szybkie Zwroty), możesz więc bez obaw składać swoje zamówienie!

darmowe-zwroty-inpost

 Jeśli nie chcesz korzystać z usługi InPost możesz odesłać zakupione artykuły na adres:

Sklep sportowy WaterJoy

ul. Bora-Komorowskiego 40

03-982 Warszawa

lub skorzystać z serwisu furgonetka w którym łatwo wypełnisz stosowne oświadczenie i uzyskasz pomoc w nadaniu paczki. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 790 788 353

Email: e-sklep@waterjoy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl